Jump to content
aussiewench

Hello Poland!

 Share

867 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

Hejka, hejka Dziewczyny!

Juz jestem Moniczko, ale milo, ze sie o mnie dopytujesz :P

Ja to ostatnio troche zajeta jestem :D ale to BARDZO DOBRZE! Nikomu jeszcze tego na forum nie mowilam,ale odkad piszemy po polsku, to chyba moge, huh...?!

Tak czy inaczej to od jakiegos czasu zajmuje sie dziecmi :) Milo choc czasem wyczerpujac! Nie bede duzo o tym pisala, bo nie wiem czy powinnam. No wiecie... papiery w toku...

No ale jest dobrze! Opisze wiecej nastepnym razem!

Pilot!!! Gratulacje! Jak Ci zazdrszcze! Przede wszystkim tego, ze mzesz juz swobodnie do Polski poleciec! Mmmm! Marzenie! :hehe:

Vdal! Wiem, ze pracujesz, czego bardzo gratuluje!!!!!! Tylko napisz czasem jak Ci tam jest i w ogole?!

A jak sie tam czujesz Monika? (polubilas Cleveland) Kiedy bierzecie slub, bo ostatnio, to jakos stracilysmy kontakt! Niedbrze, niedbrze! ;) Ale postaram sie poprawic! :)

OKI, teraz mykam, bo tych kilka gdzin po poludniu spedzonych z mezem, to skarb :star:

POZDRAWIAM wszystkie bardzo serdecznie i obiecuje pisac czesciej (bo zagladam prawie codziennie)

Aaaaaa! i witam nowe czlonkinie klubu polskiego ;)

BUZKA!

-Ola-

upsssss...

Pisalam tylko d dziewczyn, a tu jeszcze MArcin czasem zaglada! No tak, ale ze go nie ma ostatnio, to chyba sie na mnie nie pogniewa,co?! :)

CIAO!

K-1

May 5th, 2005 - Oct 3rd, 2005

total time: 150 days

Love You Jeremiah!!!!!!!

May 5th, 2005 (day 1)- Mailed I-129F to uscis.com

May 13th, 2005 (day 9)- NOA1 in the mail!!!!!!!

July 27th, 2005 (day 79) NOA2 in 13 wonderful e-mails![/b]

September 9th, 2005 (day 99) Packet 4 received@the 12th) :-D GREAT!!!!!!

September 19th,2005 MEDICAL COMPLETED!

! ! ! K-1 INTERVIEW - Oct. 3rd, 2005 ! ! ! ! ! !

> VISA APPROVED < :-D

Nov 22, 2005 OLA back in USA!!!!!!!! :-D

Jan 20, 2006 - We said "I DO" ! ! ! - :)

AOS & EAD

June 9th, 2006 - AOS & EAD applications send to Chicago's lockbox :D FINALLY

June 23rd, 2006 - NOA for AOS & EAD received :D

June 26th, 2006 - received Biometrics' Appointment

July 7th, 2006 - BIOMETRICS

August 28, 2006 - INTERVIEW ! ! ! GREEN CARD on it's way! STAMP in Passport! YEAH!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 866
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

hej pearl i moonika - widze ze wlasnie jestescie - c tam slychac? :)

K-1

May 5th, 2005 - Oct 3rd, 2005

total time: 150 days

Love You Jeremiah!!!!!!!

May 5th, 2005 (day 1)- Mailed I-129F to uscis.com

May 13th, 2005 (day 9)- NOA1 in the mail!!!!!!!

July 27th, 2005 (day 79) NOA2 in 13 wonderful e-mails![/b]

September 9th, 2005 (day 99) Packet 4 received@the 12th) :-D GREAT!!!!!!

September 19th,2005 MEDICAL COMPLETED!

! ! ! K-1 INTERVIEW - Oct. 3rd, 2005 ! ! ! ! ! !

> VISA APPROVED < :-D

Nov 22, 2005 OLA back in USA!!!!!!!! :-D

Jan 20, 2006 - We said "I DO" ! ! ! - :)

AOS & EAD

June 9th, 2006 - AOS & EAD applications send to Chicago's lockbox :D FINALLY

June 23rd, 2006 - NOA for AOS & EAD received :D

June 26th, 2006 - received Biometrics' Appointment

July 7th, 2006 - BIOMETRICS

August 28, 2006 - INTERVIEW ! ! ! GREEN CARD on it's way! STAMP in Passport! YEAH!

Link to comment
Share on other sites

hey Ola i reszta bandy !!!

U mnie wszystko w porzadku. Troche mi sie teskni za mezem bo wyjechal na 8 dni. Siedze sama w domku i patrze w sciany...

Byla u mnie przez tydzien przyjaciolki z Polski mama na tydzien i musialam ja dzisiaj na lotnisko sama odwiesc. Tyle co sie nerwow z rana ojadlam i czernych scenariuszy widzialam to moje. Ale dalam rade, jakos przez te highway,e przejechalam i jestem dumna z siebie :P

Niki gratulacje rezydentury.... monika i vdal gratulacje znalezienia pracy...a w ogole to wszystkim wszystkiego gratuluje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Poland
Timeline

Ana - a szukalas pracy w sklepie? Np. sales associate?

Pearl.... mieszkasz rzut kamieniem ode mnie... trzeba bylo do mnie krzyknac a nie patrzac w sciany. W koncu jestesmy zony pilotow, powinnysmy sie trzymac razem ;)

~*Niki & Ryan*~

K1:

Nov 13, 2004 - I-129F sent to CSC

Mar 09, 2005 - Interview at the Warsaw Embassy

total time: 114 days

AOS:

Sep 02, 2005 - AOS/EAD packet sent to Chicago

Nov 19, 2005 - AOS/EAD biometrics done

Nov 28, 2005 - EAD card in the mail

Mar 20, 2006 - interview

Mar 29, 2006 - Permanent Resident Card arrived in the mail

total time: 197 days

joint I-751:

Feb 11, 2008 - I-751 sent to NSC

Mar 12, 2008 - biometrics done

Jul 28, 2008 - I-751 approved

Aug 04, 2008 - 10-year GC arrived in the mail

total time: 158 days

detailed timeline in my profile

.png

oMDEm6.png

Link to comment
Share on other sites

Ale sie ostatnio rozgadalismy... fajnie :D

Ola, fajnie, ze mozesz zajmowac sie dziecmi, przynajmniej masz zajecie i nie musisz siedziec w domu czekajac na papiery.

Ana, ja tez uwazam, ze praca w sklepie to jest najlepszy sposob na rozpoczecie "kariery" ;) Juz wczesniej sie o tym rozpisywalam. Wszedzie oczekuja referencji itd a w sklepie poznasz mnostwo ludzi.

A tak przy okazji, Niki jak Ci sie pracuje jako lider?

pearl, podziwiam Cie z ta autostrada, jechalam raz moze przez 3 min w niedziele rano, gdzie moze 3 auta byly i myslalam, ze mi serce wyskoczy... Straszna panikara ze mnie.

O rany, lece do pracy, zaraz sie spoznie... reszte dopisze pozniej

K-1 Timeline

09/29/04 - petition I-129F sent to Nebraska

10/01/04 - NOA1

01/06/05 - NOA2 online (98 days)

04/04/05 - ***INTERVIEW*** (186 days)

AOS Timeline

04/29/05 - I'm in the United States (POE Chicago)

06/15/05 - We got married

06/30/05 - AOS & EAD delivered to Chicago lockbox (day 1)

07/08/05 - NOA's for EAD and AOS (day 9)

08/24/05 - biometrics & fingerprints in Grand Rapids (day 56)

09/08/05 - EAD approved (day 71)

02/24/05 - ***AOS INTERVIEW*** (day 239)

Removing Conditions on Residency

11/29/07 - a joint petition I-751 sent to NSC (day 1)

12/12/07 - NOA1 from CSC (day 13)

01/04/08 - biometrics appointment in Grand Rapids (day 36)

05/19/08 - green card received

N-400

07/21/09 - mailed N-400 to AZ Lockbox

07/23/09 - delivered

07/28/09 - NOA's date

08/01/09 - NOA received

08/29/09 - biometrics

09/06/09 - interview letter received

11/10/09 - interview

12/09/09 - oath

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

Witam,

wlasnie zaczelam szukac w sklepie, troche mnie stawki dobijaja tutaj, np. w TJMax 6.25 na godzine.

Czy tam, gdzie jestescie placa podobnie?

No nic, pozyjemy, zobaczymy.

Widze, ze nabieracie doswiadczenia w prowadzeniu samochodu. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!

Jezeli ktos jezdzil w Polsce to pewnie zauwazyl, ze tu jest o wiele latwiej. Ja bym sie chyba nigdy w zyciu nie zdecydowala na wjechanie na autostrade ale kiedys zabladzilam :P:P ... jakos przezylam i normalnie jezdze juz teraz.

pozdrowienia

Ana

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

Czesc dziewczyny :D

nio wiec ja jeszcze dalej "trenuje" :P,ale wczoraj rozmawialam z panem od grafikow,ze qrka oni planuja mnie wrzucic na tzw "floor" jak ja skoncze caly trening?!A jak ja mam wyznoczony trening do konca marca 2007 to qrka rok mam sie szwedac po slepie? :D W sumie placa mi teraz jak trenuje,wiec niby nie powinno to dla mnie robic roznicy,ale jednak wolalabym juz cos robic :Dnio i sie okazalo,ze ja juz powinnam byc na sklepie,ale ktos to przeoczyl(3 razy sie pytalam ich wczesniej jak zalicze cos to czy mam ich powiadomic,a oni,ze nie,ze maja to w systemie).Ja po dwoch dniach juz mialam wszystko zaliczone co powinnam przed wejsciem na sklep.A zaciekawilo mnie to, bo jak teraz w ramach treningu musze biegac na sklep i sprawdzac ceny,zalety itd pralek,lodowek i etc to podchodzili do mnei associates z mojego dzialu i ytali kiedy ja zaczne :DNio i zaczynam od 3 kwietnia. :D

Ana sprobuj w takich sklepach jak Home Depot( ja np :P),Best Buy, Wallmart itd.W tych wiekszych znaczy sie.Ja mam 10 $ na godzine, moze nie jest to jakies wielkie halo,ale jest perspektywa podwyzki, mam znizki na klubu sportowe, placone ubezpieczenie i inne benefity...

A z tym jezdzeniem po autostradzie to rzeczywiscie.wszystko fajnie wyglada jak sie siedzi jako pasazer :PJa jestem tez zestresowana i jak do przyjaciol jedziemy to wole smigac bocznymi drogami.Pomimo,ze w Polsce smigalam autostrada,ale gdzie ta cienizna autostrada polska do amerykanskiej :P

Oki to tyle, zbieram sie do pracki.

Jak ktos ma w planach kupno pralki,lodowki,suszarki,itd to walic do mnie.Wkoncu jestem wytrenowana :Pcos tam doradze :P

Pozdrawiam

Alicja :devil:

What doesn't kill you...makes you stronger:D

12/07/04 I-129F send to NSC...

06/06/05 INTERVIEW DATE!!!VISA IN THE HAND!!!

06/23/05 I'm in USA

08/05/05 WE ARE MARRIED!!!

09/08/05 AOS & EAD package send!!!

02/09/06 EAD

05/22/06 Interview!!!APPROVED

06/02/06 GC in mail

04/04/08 I-751 package send

04/14/08 NOA recieved

polusa.GIFpoland.gif

d.png

RXN2m6.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Poland
Timeline

Alicja, 10$ za godzine w sklepie to jest wcale nie tak malo. Wiele osob pracujacych jako associate by chcialo dostawac tyle. Ja dostaje 8.25 i to na pozycji lead associate. Nie biore benefitow, bo mam lepsze z pracy od meza.

Co do szkolenia... Ja tez musialam sluchac durnych kaset i ogladac video, ale nie az tak dlugo. Potem powiedzialam mojej szefowej ze te kasety to strata czasu ze ja sie na "podlodze" naucze szybciej. Wiec mnie wrzucili na floor i uwazam, ze tak bylo duzo lepiej.

Ana, jesli szukasz pracy w sklepie, to stanowczo odradzam ci WalMart!!!!

~*Niki & Ryan*~

K1:

Nov 13, 2004 - I-129F sent to CSC

Mar 09, 2005 - Interview at the Warsaw Embassy

total time: 114 days

AOS:

Sep 02, 2005 - AOS/EAD packet sent to Chicago

Nov 19, 2005 - AOS/EAD biometrics done

Nov 28, 2005 - EAD card in the mail

Mar 20, 2006 - interview

Mar 29, 2006 - Permanent Resident Card arrived in the mail

total time: 197 days

joint I-751:

Feb 11, 2008 - I-751 sent to NSC

Mar 12, 2008 - biometrics done

Jul 28, 2008 - I-751 approved

Aug 04, 2008 - 10-year GC arrived in the mail

total time: 158 days

detailed timeline in my profile

.png

oMDEm6.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

Na razie planuje podejsc do sklepow z ciuchami, ale tak sobie mysle, czy to ma sens, bo pewnie cala pensje zaraz tam wydam :whistle:;)

Mysle ze stawka zalezy od terenu, gdzie sie mieszka. Ja jestem w malym miasteczku, gdzie jest pewnie z 30 tys mieszkancow i 20 tys studentow. W sklepach praktycznie nie przyjmuja na full time, tylko studentow na part time i benefitow nie musza dawac.... Znajoma pracuje w Ross (znacie?), dostaje po kilkanascie godzin w tygodniu, a ciagle zatrudniaja tam nowe osoby i jest coraz wiecej pracownikow. Moze w lato bedzie latwiej jak ci studenci wyjada.

Teraz pracuje w biurze w szpitalu (dostalam prace tymczasowa przez Adecco), tez maja mase stanowisk wolnych, na ktore wyslalam aplikacje i nikt mnie nawet na interview nie zaprosil (a mam spore doswiadczenie biurowe). Ma ktos moze takie doswiadzenia? Jakies to dziwne dla mnie jest i wkurzajace...

Pozdrawiam

Ana

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

Ojojoj!!! Ale sie grupa rozgadala :lol: Swietnie :thumbs: Szkoda, ze nie moge podzielic sie z wami moimi doswiadczeniami zw. z poszukiwaniami pracy, bo nie mam zadnych. Ale wasze rozmowy zmotywowaly mnie do pracy nad moim resume. Musze zaczac cos skrobac w wolnych chwilach :P

Ola, ciesze sie, ze sie odezwalas!!! Wiem, ze zajeta jestes wiec sie nie przejmuj, jak bedziesz miala chwile wchodz na gg to porozmawiamy sobie :yes: Slub zaplanowany jest na 31 Marca na 3.00PM, czyli byle do przyszlego piatku. Lepiej sie czuje jak wiem juz co i jak, nawet rodzina zaczela sie pytac co sie z nami dzieje :lol: Cleveland jest super, tylko ja nie mam okazji odwiedzac miasta bardzo czesto. Jedziemy jutro, bo mamy sprawy do zalatwienia, a kiedy pozniej to nie wiem. Najczesciej siedze w domu i staram sie gotowac (dzisiaj pierwszy raz wyszlo mi ciasto do pizzy tak jak chcialam :dance: )i w ogole szukac jakis zajec. Mamy okazje przeprowadzic sie na poludnie tylko nie wiem jak wyjdzie z Brada nowa praca, wiec wstrzymuje sie od komentarzy bo nie chce zapeszac, ale bardzo bym chciala!!! :crying: Odnosnie jazdy tutaj to zgodze sie Ana z Toba w 100%, pomimo tego ze nie mialam prawka w Polce (tutaj tez jeszcze nie) to zauwazylam roznice prawie od razu. Malo tego, koszty prawka nie sa wysokie tak jak w Europie i to tez bardzo mi sie podoba :P Tylko jak przyjdzie co do czego chcialabym pojsc do szkoly jazdy, bo jazda z Bradem mnie przeraza!!! Jak Mr. Tod's Wild Drive wjezdza na highway to odprawiam zdrowaski, powaga!!!!!!!!!!

Milo widziec grupe tak aktywna, jest bardzo bardzo sympatycznie!

Pozdrawiam

Monika

Edited by forever&ever
Link to comment
Share on other sites

Ana, ja wlasnie mieszkam w miasteczku uniwersyteckim i mam dokladnie takie same doswiadczenia jak Ty. Poza tym, jestem w Michigan, gdzie nie jest najlepsza sytuacja na rynku pracy. I to mowia tez Amerykanie, ludzie z ktorymi pracuje ciagle narzekaja jak ciezko znalezc dobra prace.

Pracuje w Old NAvy na pol etatu, godziny mi daja w zaleznosci od tego jaki jest ruch, srednio wychodzi te 20... Placa $7 na godzine. Ciagle przyjmuja nowe osoby. Mnie sie tam podoba i faktycznie duzo ciuchow kupuje, mimo ze jak przyjechalam do Stanow i zobaczylam Old Navy powiedzialam, ze w zyciu bym sie tam nie ubierala :lol: Poza tym znalazlam na pol etatu prace kancelari no i jakos dzieki temu nie narzekalam na to, ze mam za malo godzin.

Teraz wlasnie znalazlam nowa prace, juz na caly etat i z wszystkimi benefisami itd w banku. Ten dzial zajmuje sie hipotekami, wiec jak ktos z Was bedzie planowal kupic domu, za pare miesiecy byc moze bede w stanie udzielac rad :lol: Strasznie sie ciesze, bo to jest w koncu cos co chce robic!!!

No i juz nawiazujac do rad, Alicja ja akurat bede miala kilka pytan do Ciebie hahahaha Chyba bedziemy musieli kupic klimatyzacje (jejku, tak sie poprawnie mowi?)

Wydaje mi sie, ze najgorzej dostac pierwsza prace. Potem juz moze byc tylko lepiej!

Monika, na pewno jestes szczesliwa, ze slub niedlugo :no: Wszystko masz juz przygotowane?

K-1 Timeline

09/29/04 - petition I-129F sent to Nebraska

10/01/04 - NOA1

01/06/05 - NOA2 online (98 days)

04/04/05 - ***INTERVIEW*** (186 days)

AOS Timeline

04/29/05 - I'm in the United States (POE Chicago)

06/15/05 - We got married

06/30/05 - AOS & EAD delivered to Chicago lockbox (day 1)

07/08/05 - NOA's for EAD and AOS (day 9)

08/24/05 - biometrics & fingerprints in Grand Rapids (day 56)

09/08/05 - EAD approved (day 71)

02/24/05 - ***AOS INTERVIEW*** (day 239)

Removing Conditions on Residency

11/29/07 - a joint petition I-751 sent to NSC (day 1)

12/12/07 - NOA1 from CSC (day 13)

01/04/08 - biometrics appointment in Grand Rapids (day 36)

05/19/08 - green card received

N-400

07/21/09 - mailed N-400 to AZ Lockbox

07/23/09 - delivered

07/28/09 - NOA's date

08/01/09 - NOA received

08/29/09 - biometrics

09/06/09 - interview letter received

11/10/09 - interview

12/09/09 - oath

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (pnd) Country: Poland
Timeline

No wlasnie z praca w retailu tak jest, ze czesciej zatrudniaja na pol etatu niz na caly. Jak ja sie staralam, to zakreslilam ze obojetnie moze byc na caly lub na pol, byle by sie gdzies zahaczyc, wiec naprawde sie zszokowalam kiedy zaoferowali mi caly etat. Rada - jesli szukasz pracy w retailu i wypelniasz podanie, gdzie pytaja ile bys chciala za godzine, pisz "negotiable". U nas leza stosy podan gdzie ludzie rzadaja za duzo. Jak sie mozna domyslac, nikt do nich sie nie odezwie. Rada nr. 2, kiedy skladasz podanie, zawsze pros o managera. Zawsze lepiej wreczyc aplikacje managerowi niz zostawic gdzies kasjerowi czy komus. A tak, pogadasz z managerem i moze akurat cie zapamieta.

A tak w ogole z szukaniem pracy tutaj... Jesli sie nie myle, to wszystkie tutaj mamy w Polsce wyzsze wyksztalcenie i mialysmy mniej wiecej dobre prace. Ja w Polsce bylam dziennikarka agencji informacyjnej. Teraz jestem associate. Nie wiem jak Wy, ale ja nie spodziewalam sie super pracy po przyjezdzie. Przynajmniej nie od razu. Taka rzeczywistosc. W Polsce tez wcale o prace nie latwo...

~*Niki & Ryan*~

K1:

Nov 13, 2004 - I-129F sent to CSC

Mar 09, 2005 - Interview at the Warsaw Embassy

total time: 114 days

AOS:

Sep 02, 2005 - AOS/EAD packet sent to Chicago

Nov 19, 2005 - AOS/EAD biometrics done

Nov 28, 2005 - EAD card in the mail

Mar 20, 2006 - interview

Mar 29, 2006 - Permanent Resident Card arrived in the mail

total time: 197 days

joint I-751:

Feb 11, 2008 - I-751 sent to NSC

Mar 12, 2008 - biometrics done

Jul 28, 2008 - I-751 approved

Aug 04, 2008 - 10-year GC arrived in the mail

total time: 158 days

detailed timeline in my profile

.png

oMDEm6.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

Ja geralnie spodziewalam sie, ze bede tutaj manikurzystka :P:P:P

Pracowalam w biurze i nienawidzilam tej pracy, potem zajelam sie nauczaniem angielskiego i uwielbialam to, ze sama ukladam sobie grafik i moge wozic dziecko na zajecia sportowe, uczestniczyc w szkole w roznych imprezach, itp. Bylam samotna matka i praca w stalych godzinach na pelen etac byla dla mnie nie do pogodzenia z zyciem rodzinnym.

A ze zawsze mi sie strasznie podobala praca manikurzystki, skonczylam w Polsce kursy i myslalam, ze bede tu to robic. Nikt mnie nie uprzedzil (czytaj: maz mnie nie uprzedzil), ze tutaj potrzebna jest licencja i teraz znow musze placic okolo 600 dolcow za zrobienie licencji. A ze rynek "paznokciowy" wyglada tak jak wyglada - azjaci robia manicure za 10 dolarow to jakos przestalam wierzyc ze mi sie to oplaca, zwlaszcza, ze w tym biznesie potrzebny jest klient a ja tu nie znam ludzi.

Nie chce tu wyjsc na jakiegos okropnego pazerniaka, ale gdzie sie nie obejrze to stawki sa nizsze niz dostawalam w Polsce, a poza tym mieszkalam juz kiedys w USA i kiedy wrocilam po 10 latach wszystko podrozalo 2-3 krotnie a pensje o dziwo sa dokladnie takie same albo i nizsze.

Juz nie bede tu marudzila o kasie i pracy, strasznie jestem ciekawa skad jestescie w Polsce i jak Wam sie tu podoba? Co Wam sie podoba a co nie podoba?

pozdrawiam

Ana

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (apr) Country: Poland
Timeline

Witam wszystkich serdecznie!

Od jakiegos czasu czytam wasze posty i bardzo bedzie mi milo przystapic do tej sympatycznej grupy czyli Was :yes: ! Jesli oczywiscie wyrazicie chec!

Mam na imie Agnieszka i wraz z mezem mieszkam w stanie Virginia. Jestesmy na etapie biometrics. Mam do Was pytanie, bo mnie to meczy.Jaki akt urodzenia wysylaliscie z dokumentami? Ja wyslalam skrocony akt urodzenia i obawiam sie, ze to byl blad.

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

hej jonandaga!! no ja wyslalam pelny, bo taki tez wymagali w amabasadzie, kiedy staralam sie o k-1. Zastanawiam sie czy oni tutaj rozrozniaja pelny odpis od skroconego...

K-1 Timeline

09/29/04 - petition I-129F sent to Nebraska

10/01/04 - NOA1

01/06/05 - NOA2 online (98 days)

04/04/05 - ***INTERVIEW*** (186 days)

AOS Timeline

04/29/05 - I'm in the United States (POE Chicago)

06/15/05 - We got married

06/30/05 - AOS & EAD delivered to Chicago lockbox (day 1)

07/08/05 - NOA's for EAD and AOS (day 9)

08/24/05 - biometrics & fingerprints in Grand Rapids (day 56)

09/08/05 - EAD approved (day 71)

02/24/05 - ***AOS INTERVIEW*** (day 239)

Removing Conditions on Residency

11/29/07 - a joint petition I-751 sent to NSC (day 1)

12/12/07 - NOA1 from CSC (day 13)

01/04/08 - biometrics appointment in Grand Rapids (day 36)

05/19/08 - green card received

N-400

07/21/09 - mailed N-400 to AZ Lockbox

07/23/09 - delivered

07/28/09 - NOA's date

08/01/09 - NOA received

08/29/09 - biometrics

09/06/09 - interview letter received

11/10/09 - interview

12/09/09 - oath

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...