Jump to content
malamu

Bosnia and Herzegovina

 Share

2,316 posts in this topic

Recommended Posts

opet mi treba pomoc na g325.....popunila sam svoje nije bilo nikakvih problema ...ali sad popunjavam od vjerenika i pise dole PRINT YOUR NAME AND ALIEN REG. NUMBER...zadnje pitanje...jel to treba za njega da popunim..on nema taj alien number.zato sto zivi u bosni naravno...isto onaj file number?? gore u cosku treba da napisem gdje bude taj broj il mi oni treba da dadnu????????? gdje mogu da nadjem..

Za G325a ako nema alien number i SSN onda ostavi prazno isto kao i za file number. Kasnije ce mu biti dodijeljen u NVCju.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

a za mene file number?????? sta da stavim ..msm ne vidim nigdje ...:S

nemas ni ti alien number.. neka me neko ispravi ako grijesim.. ali koliko se sjecam mi smo tako uradili..

samo ce ga on imati poslije aBd :)

Service Center : Vermont Service Center

Consulate : Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

I-129F Sent : July 11, 2009

I-129F NOA1 : July 14, 2009

I-129F RFE(s) : None, thank God

I-129F NOA2 : November 04, 2009

Interview: December 15, 2009

Visa received: December 16, 2009

loveshower.gifloveshower.gif

Link to comment
Share on other sites

nemas ni ti alien number.. neka me neko ispravi ako grijesim.. ali koliko se sjecam mi smo tako uradili..

samo ce ga on imati poslije aBd :)

Jovana nije natural born citizen tako da ona ima A#. Takodjer sada ima i citizenship certificate number.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

a za mene file number?????? sta da stavim ..msm ne vidim nigdje ...:S

Jovana,

to je broj koji su ti dali, kad si dosla u USA. Ako imas green card pise na njoj ili ako si vec US citizen, onda ti je na naturalization certificate. Pocinje sa A #....

Link to comment
Share on other sites

da li trebamo i ja i vjernik da posaljemo za oboje onaj original statement to intent to marry within 90 days???????

Da, prvi put se salje kad se salje peticija a onda se za intervju treba doci sa svjezim izjavama (da se ko nije predomislio u medjuvremenu).

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

da li trebamo i ja i vjernik da posaljemo za oboje onaj original statement to intent to marry within 90 days???????

Jovana,

ako hoces, ja ti mogu poslati cover letter, sta sam ja sve poslala i nisam imala RFE. Bilo je approved za manje od 3 mj. Javi mi.

Link to comment
Share on other sites

Jovana,

ako hoces, ja ti mogu poslati cover letter, sta sam ja sve poslala i nisam imala RFE. Bilo je approved za manje od 3 mj. Javi mi.

Okeee hvala ajd posalji :) na msg ili gdje hocess ????

Link to comment
Share on other sites

Filed: Other Timeline

HEY POZDRAV SVIMA,

MOZE LI MI NEKO OBJASNITI SLJEDECE;

ZNACI 15 APRIL POSLALA SAM TRAZENE DOKUMENTE(RODNI LIST,VJENCANI LIST,POTVRDA O NEKAZNJAVANJU I SUDSKU POTVRDU)U KALIFORNIJA CENTAR,ALI DOSADA NEMAM NIKAKVIH POVRATNIH INFORMACIJA.DA LI JA NEKOGA TRBAM ZVATI ILI......NEZNAM.AKO NEKO ZNA NEKA MI OBJASNI.....KO ZNA ZNA,A KO NEZNA NAUCICE......HVALA PUNO SVIMA ....

Link to comment
Share on other sites

HEY POZDRAV SVIMA,

MOZE LI MI NEKO OBJASNITI SLJEDECE;

ZNACI 15 APRIL POSLALA SAM TRAZENE DOKUMENTE(RODNI LIST,VJENCANI LIST,POTVRDA O NEKAZNJAVANJU I SUDSKU POTVRDU)U KALIFORNIJA CENTAR,ALI DOSADA NEMAM NIKAKVIH POVRATNIH INFORMACIJA.DA LI JA NEKOGA TRBAM ZVATI ILI......NEZNAM.AKO NEKO ZNA NEKA MI OBJASNI.....KO ZNA ZNA,A KO NEZNA NAUCICE......HVALA PUNO SVIMA ....

Imas odobrenu peticiju? NOA2? Ne salje se nakon odobrenja peticije nista u CSC vec u NVC - tako i pise u uputstvu. NVC je u Portsmouth, NH.

Edited by milimelo

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: Other Timeline

Imas odobrenu peticiju? NOA2? Ne salje se nakon odobrenja peticije nista u CSC vec u NVC - tako i pise u uputstvu. NVC je u Portsmouth, NH.

MA JA SAM DOBILA CHECKLIST COVER LETTER....DA POSALJEM JOS OVE DOKUMENTE,A MISLILA SAM DA NECE OVAKO DUGO POTRAJATI.INACE JA SAM NA BRACNOJ VIZI ,U BRAKU SMO VEC DVIJE IPO GODINE......DA,DA ODOBREN MI JE NOA2....

Link to comment
Share on other sites

MA JA SAM DOBILA CHECKLIST COVER LETTER....DA POSALJEM JOS OVE DOKUMENTE,A MISLILA SAM DA NECE OVAKO DUGO POTRAJATI.INACE JA SAM NA BRACNOJ VIZI ,U BRAKU SMO VEC DVIJE IPO GODINE......DA,DA ODOBREN MI JE NOA2....

Izgleda da si poslala na pogresnu adresu. Neka muz nazove NVC i provjeri je li sta stiglo.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Filed: Other Timeline

Izgleda da si poslala na pogresnu adresu. Neka muz nazove NVC i provjeri je li sta stiglo.

ETO SAD SAM SE ZABRINULA.INACE SVE OVO OKO VIZE JE RADIO MUZEV ADVOKAT,NISMO MI NISTA LICNO SLALI SAMO NJEMU PROSLIJEDIMO DOKUMENTE KOJE TREBAJU.IPAK NEKA MUZ NAZOVE NVC I PROVJERI,JA MISLIM DA MUZ IMA KOPIJU POSLANIH DOKUMENATA PA TAKO I CHEKLIST COVER LATTER,PA NEKA PROVJERI JE LI UPISANA TACNA ADRESA PRIMAOCA.

SVE JE MOGUCE....ALI NADAM SE DA CE SE USKORO SVE ZAVRSITI.HVALA

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...