Jump to content
malamu

Bosnia and Herzegovina

 Share

2,316 posts in this topic

Recommended Posts

Musho, sretno sutra na intervjuu..da sve prodje dobro i da nam se javis sa lijepim vijestima! :star:

Hvala ti draga moja (L) !

Malo je reci da sam nervozna, uzbudjena i da imam tremu :(:wacko: !

Pisem ti aBd!

Ljudi drzite mi fige brrrr!

Service Center : Vermont Service Center

Consulate : Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

I-129F Sent : July 11, 2009

I-129F NOA1 : July 14, 2009

I-129F RFE(s) : None, thank God

I-129F NOA2 : November 04, 2009

Interview: December 15, 2009

Visa received: December 16, 2009

loveshower.gifloveshower.gif

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline
Musho, sretno sutra na intervjuu..da sve prodje dobro i da nam se javis sa lijepim vijestima! :star:

:thumbs:

Musho, drzimo ti fige. Srecno!

N-400: filled online on May 8th, 2021

Biometric Reuse Notice: May 8th, 2021
Interview: May 10th, 2022 - Interview De-Scheduled

Interview rescheduled on May 11th, 2022

New Interview: Jun 27th, 2022 - Approved 🥳

Oath Ceremony: July 14th, 2022

 

Link to comment
Share on other sites

SRETNOOOOOOO MUSHOOOOOO......... :yes:

DRagi moji,

VIZA MI JE ODOBRENA YAYAYAYAYA mnus!

:dance: :dance:

Elektra moja draga, tebi pisem poruku poslije :)! :luv:

Service Center : Vermont Service Center

Consulate : Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

I-129F Sent : July 11, 2009

I-129F NOA1 : July 14, 2009

I-129F RFE(s) : None, thank God

I-129F NOA2 : November 04, 2009

Interview: December 15, 2009

Visa received: December 16, 2009

loveshower.gifloveshower.gif

Link to comment
Share on other sites

Ehhh evo mene :)

Intervju mi je zakazan u pola dva.. aliiii, dok su oni mene pretresli i pustili unutra..

I onda me je prozvala neka plava djevojka koja govori bosanski.. i trazila mi dokumente..

prvo pasos, pa dvije slike.. pa onda ostale dokumente s spiska..

na kraju mi je trazila garantno pismo.. i kada ga je uzela i pregledala (usput me je pitala gdje mi zarucnik radi, i sta radi.. i onda je ona odlozila to garantno pismo i trazila dokaze o vezi..

i ja joj govorim da imam i jos neke dokumente kao priloge tom garantnom pismu (pismo s posla, zadnje tri plate, i taxe).. i rekla je onda.. pa hajd, mozes mi dati taxe.. i uzela mi je samo neki list od taxi.. ne znam iskreno koji :)"

i onda je trazila dokaze veze.. ja sam toga masu isprintala i donijela (donijela razgovore sa skype-a, msn, mail, facebook, telefonski racuni, pisma, i album sa slikama).. zatim kao njegovu izjavu da i dalje ima namjeru da me ozeni.. tako nesto.. i onda je ona rekla kao ahhh jooj sve to? Jesteee :blush: !

i nije mi uzela album sa slikama.. ma kaze, ne treba ti to (a i svakako mi je veliki bio album :(.. ja nisam imala predstavu koliki mora biti.. uglavnom, trebaju da vam budu skroz oni malii tanki albumi.. da mogu proci ispod onoga cuda :S )

i tako mi album nije uzela.. kaze eto ako zatreba, tj. ako zatrazi konzul, reci cu da ga imas.. i oni su znaci imali samo dvadesetak slika koje je faruk vec slao za USCIS (jer su oni to sve proslijedili uBosnu)

i onda mi je rekla da sjednem.. pa su me opet prozvali da mi uzmu otiske prstiju..

ahh da.. ta plava djevojka me je pitala.. kao.. pretpostavljam da ti znas engleski? rekoh, pa znaam :star:

i poslije sam ja cekala i cekala.. kada oko 14:15 me prozzvao konzul.. mladja, malo deblja ali veoma slatka i vesela djevojka.. njoj sve smijesno bilo, sta god da sam joj rekla :).. (a to su vam sve salter do saltera.. ja sam to zamisljala kao da ja udjem u neku posebnu sobu :D..

postavila mi je tri pitanja.. :D

kako smo se upoznali?

sta on radi i gdje radi?

i sta mi se najvise svidja/svidjelo kod njega?

i ja tako to odgovorila.. i onda na kraju rekla.. da mi je viza odobrena, i da dodjem sutra aBd po vizu u 16 h.. i da imam rok od 90 dana da se udam kada odem u Ameriku aBd :)!

I daaaaaaaaaaaaa.. intervju mi je bio na engleskom jeziku! :D .. nisam to tako planirala, ali je bio :D.. valjda kada me je ona na bosanskom pitala da pretpostavlja da znam engleski.. ja rekla znam.. i tako bi.. :).. ali je ona bila tu nekada od drugog pitanja :)" ali mi je super bilo i sto sam imala na engleskom jeziku intervju :D!

ali sam se preznojila hiljadu puta :D.. smrznula se vani, pa kada sam usla.. unutra vruceeee, a ja se utoplila.. jos uzbudjenje oko intervjua :D!

na kraju sam iz ambasade izasla u pola tri .. sat vremena kasnije nego sto sam dosla

uglavnom.. jos samo da abd dobijem vizu u ruke i bicu tada najsigurnija :D!

Service Center : Vermont Service Center

Consulate : Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

I-129F Sent : July 11, 2009

I-129F NOA1 : July 14, 2009

I-129F RFE(s) : None, thank God

I-129F NOA2 : November 04, 2009

Interview: December 15, 2009

Visa received: December 16, 2009

loveshower.gifloveshower.gif

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline
Ehhh evo mene :)

Intervju mi je zakazan u pola dva.. aliiii, dok su oni mene pretresli i pustili unutra..

I onda me je prozvala neka plava djevojka koja govori bosanski.. i trazila mi dokumente..

prvo pasos, pa dvije slike.. pa onda ostale dokumente s spiska..

na kraju mi je trazila garantno pismo.. i kada ga je uzela i pregledala (usput me je pitala gdje mi zarucnik radi, i sta radi.. i onda je ona odlozila to garantno pismo i trazila dokaze o vezi..

i ja joj govorim da imam i jos neke dokumente kao priloge tom garantnom pismu (pismo s posla, zadnje tri plate, i taxe).. i rekla je onda.. pa hajd, mozes mi dati taxe.. i uzela mi je samo neki list od taxi.. ne znam iskreno koji :)"

i onda je trazila dokaze veze.. ja sam toga masu isprintala i donijela (donijela razgovore sa skype-a, msn, mail, facebook, telefonski racuni, pisma, i album sa slikama).. zatim kao njegovu izjavu da i dalje ima namjeru da me ozeni.. tako nesto.. i onda je ona rekla kao ahhh jooj sve to? Jesteee :blush: !

i nije mi uzela album sa slikama.. ma kaze, ne treba ti to (a i svakako mi je veliki bio album :(.. ja nisam imala predstavu koliki mora biti.. uglavnom, trebaju da vam budu skroz oni malii tanki albumi.. da mogu proci ispod onoga cuda :S )

i tako mi album nije uzela.. kaze eto ako zatreba, tj. ako zatrazi konzul, reci cu da ga imas.. i oni su znaci imali samo dvadesetak slika koje je faruk vec slao za USCIS (jer su oni to sve proslijedili uBosnu)

i onda mi je rekla da sjednem.. pa su me opet prozvali da mi uzmu otiske prstiju..

ahh da.. ta plava djevojka me je pitala.. kao.. pretpostavljam da ti znas engleski? rekoh, pa znaam :star:

i poslije sam ja cekala i cekala.. kada oko 14:15 me prozzvao konzul.. mladja, malo deblja ali veoma slatka i vesela djevojka.. njoj sve smijesno bilo, sta god da sam joj rekla :).. (a to su vam sve salter do saltera.. ja sam to zamisljala kao da ja udjem u neku posebnu sobu :D..

postavila mi je tri pitanja.. :D

kako smo se upoznali?

sta on radi i gdje radi?

i sta mi se najvise svidja/svidjelo kod njega?

i ja tako to odgovorila.. i onda na kraju rekla.. da mi je viza odobrena, i da dodjem sutra aBd po vizu u 16 h.. i da imam rok od 90 dana da se udam kada odem u Ameriku aBd :)!

I daaaaaaaaaaaaa.. intervju mi je bio na engleskom jeziku! :D .. nisam to tako planirala, ali je bio :D.. valjda kada me je ona na bosanskom pitala da pretpostavlja da znam engleski.. ja rekla znam.. i tako bi.. :).. ali je ona bila tu nekada od drugog pitanja :)" ali mi je super bilo i sto sam imala na engleskom jeziku intervju :D!

ali sam se preznojila hiljadu puta :D.. smrznula se vani, pa kada sam usla.. unutra vruceeee, a ja se utoplila.. jos uzbudjenje oko intervjua :D!

na kraju sam iz ambasade izasla u pola tri .. sat vremena kasnije nego sto sam dosla

uglavnom.. jos samo da abd dobijem vizu u ruke i bicu tada najsigurnija :D!

Divno! :thumbs:

Cestitam! Kad ces "preko bare"?

N-400: filled online on May 8th, 2021

Biometric Reuse Notice: May 8th, 2021
Interview: May 10th, 2022 - Interview De-Scheduled

Interview rescheduled on May 11th, 2022

New Interview: Jun 27th, 2022 - Approved 🥳

Oath Ceremony: July 14th, 2022

 

Link to comment
Share on other sites

Cestitam Musho!!!!!!

as1cETc0g000510NjhvanwyMDk2MjhzfHNpbmNlIG91ciB3ZWRkaW5nIA.gif

04-15-2011 Package sent to VSC

04-16-2011 Package delivered

04-22-2011 Check cashed

04-23-2011 Received NOA1

06-08-2011 Bio appointment done

01-18-2012 Approval Letter came dated 01-12-2012

01-19-2012 Received Card Production Order text

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Musho :star:

Hvala vam puno.. Divni ste!

Preko "bare" idem aBd oko 20. januara :)

Pozz

Service Center : Vermont Service Center

Consulate : Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

I-129F Sent : July 11, 2009

I-129F NOA1 : July 14, 2009

I-129F RFE(s) : None, thank God

I-129F NOA2 : November 04, 2009

Interview: December 15, 2009

Visa received: December 16, 2009

loveshower.gifloveshower.gif

Link to comment
Share on other sites

Vidim ovdje svega i svacega se izdesavalo...

Mene malo ponijela ova bozicna kupovina, pa sam sve zapostavila.

Elem, cestitke svima koji su dobili vize, AiiA, selma&elmir, Musho... sve najljepse od srca vam zelim.

Ja sam u okolini glavnog grada... pa ako kome zafali drustvo za kafu, javite se. :D

Pozz svima.

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...