Jump to content
malamu

Bosnia and Herzegovina

 Share

2,316 posts in this topic

Recommended Posts

Momak/muz je nas USC. Planiramo krajem godine vjencanje i onda odmah poslije se on vraca nazad, pa da prikupi sve sto treba i podnese zahtjev. Naravno, sve ovo varira od njegove mogucnosti dolaska.

Vidim ti si dosla preko DCF, ehh kako bih i ja to voljela, em sto je naljepse em sto je nalakse :D ali nazalost moj ne moze boraviti u Bosni tako dugo, jer radi i placa kredit za kucu.

Bas smo pricali u vezi toga, pa ga ja u naletima ludila kad mi nenormalno fali nagovaram da dodje da ovdje zivimo jedno vrijeme i onda se vratimo zajedno u Ameriku.

Ali, ono sto nas koci jeste ta kuca koju otplacuje vec godinu dana i koja pored ove krize se ne moze prodati :( Cak smo razmisljali i da je bankrotira :blink:

Edited by Electra
Link to comment
Share on other sites

Da, DCF je bio odlican za nas i nismo uopste bili razdvojeni.

Za kucu ne znam sta da ti kazem - nije vrijeme za prodaju jer cijene padaju i ne mogu se izvuci pare. I moj muz je uzeo kucu pa smo je sad izdali njegovoj sestri dok je ne prodamo za par godina. Izdrzi jos malo, bankrot nikome ne preporucujem jer uvijek ostane na tvom recordu pa cak i kad 7 godina prodje.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Da, shvatam da bi mu bankrot pokvario kreditnu historiju zato i necemo nista ciniti...neka stoji kako jeste, a na nama je da se naoruzamo strpljenjem i cekanjem, pa kad zapocnemo postupak sve ce biti lakse i sve ce proletjeti za tren :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu, evo ja i draga smo poslali 129F, NOA1 stigao :)

Sad cekanje... :)

Dobro dosao!

Malo nam se predstavi - ti si beneficiary ili petitioner, bosanac/amerikanac? a ona je bosanka? amerikanka? ili bosanska amerikanka i tako to.

Ako imas bilo kakvih pitanja imamo ekipu koja je ili prosla kroz sve sto tebe ceka ili koja trenutno prolazi. Naravno, sve besplatno - jer tu smo da pomognemo jedni drugima. :dance:

Edited by milimelo

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu, evo ja i draga smo poslali 129F, NOA1 stigao :)

Sad cekanje... :)

Dobro dosao!

Malo nam se predstavi - ti si beneficiary ili petitioner, bosanac/amerikanac? a ona je bosanka? amerikanka? ili bosanska amerikanka i tako to.

Ako imas bilo kakvih pitanja imamo ekipu koja je ili prosla kroz sve sto tebe ceka ili koja trenutno prolazi. Naravno, sve besplatno - jer tu smo da pomognemo jedni drugima. :dance:

Ma Bosanac/ Bosanka, ja sam beneficiary :)

Ma zasad nemam pitanje, procito sam dosad sve, poslali smo aplikaciju pa sad je samo cekanje na NOA2...

Kakva su vasa iskustva, koliko dugo ce ceka ?

Kako ide procedura kad se dobije NOA2?

Ma svasta mene zanima samo sto nema smisla 100 pitanja pitati :)

AOS

11/22/2010 Package delivered

12/02/2010 Ckeck cashed :)

Link to comment
Share on other sites

@ tihana i ostali (ili koji koristite forum.hr) - zna li neko koji se djavo desava sa forumom? Vec dva dana bezuspjesno pokusavam na forum i rijetki su trenutci kad zaista i upadnem - stalno me izbacuje kao session timed out. Da nisu pod kakvim web napadom? A treba mi jedan podforum....

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Lijep pozdrav novom kolacicu, slobodno pitaj sto te zanima, zato i postoji ovaj thread :wink:

You b1tches missed me? :wink:

Joj, udebljat cu se sto kila dok cekam na case completion, od nervoze samo zderem i zderem ...

Sta ima kod vas novo narode?

@ tihana i ostali (ili koji koristite forum.hr) - zna li neko koji se djavo desava sa forumom? Vec dva dana bezuspjesno pokusavam na forum i rijetki su trenutci kad zaista i upadnem - stalno me izbacuje kao session timed out. Da nisu pod kakvim web napadom? A treba mi jedan podforum....

isto se desava i meni ;)

Edited by vareska

12/05/11.......................Filed I-751

12/06/11.......................NOA

01/03/12......................BIO

09/10/12..................... Approved

09/21/12..................... Received GC

Link to comment
Share on other sites

Of course we missed you!

Hajde sad bar znam da nije do mene!

Da ti ne pricam preko foruma sta se desava - muski to ne mogu podnijeti, saljem ti pp.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

Of course we missed you!

Hajde sad bar znam da nije do mene!

Da ti ne pricam preko foruma sta se desava - muski to ne mogu podnijeti, saljem ti pp.

pohiti, sad sam nervozna jos vise od znatizelje, pojest cu cijelu ovu teglu kiselih krastavaca ispred mene

12/05/11.......................Filed I-751

12/06/11.......................NOA

01/03/12......................BIO

09/10/12..................... Approved

09/21/12..................... Received GC

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu, evo ja i draga smo poslali 129F, NOA1 stigao :)

Sad cekanje... :)

Dobro nam došli!

Ja se nadam skorom NOA2. Predali smo početkom marta, "detalje" možete vidjeti u našoj timeline. :star:

Lijep pozdrav novom kolacicu, slobodno pitaj sto te zanima, zato i postoji ovaj thread :wink:

You b1tches missed me? :wink:

Joj, udebljat cu se sto kila dok cekam na case completion, od nervoze samo zderem i zderem ...

Sta ima kod vas novo narode?

Od silne želje da smršam malo još se više debljam! hehe

Evo mislim da ću ipak gladna leći. A volim jesti u sitne sate :(

10z8daa.jpg1267okh.jpg14o8ygx.jpg

NOA date for I-485, AP and EAD 12/21/2009

RFE date 01/06/2010 ...RFE response recieved 01/27/2010

Biometrics date 01/19/2010

Transfer Date (CSC) 02/04/2010

AP/EAD Approved Date 02/05/2010

AP Received Date 02/11/2010

EAD Received Date 02/16/2010

I-485 - Last touch 02/24/2010

Service Request -06/21/2010

06/24/2010 - touch

07/10/10..07/28/10..07/29/10...touch

07/29/2010 - GC approved

Link to comment
Share on other sites

Od silne želje da smršam malo još se više debljam! hehe

Evo mislim da ću ipak gladna leći. A volim jesti u sitne sate :(

Ja volim jest u svake sate. Ja mogu da jedem neprestano satima i uvijek, uvijek, uvijek sam gladna. Da mogu jela bih 24 sata dnevno.

Bila sam fino sletila kad me zub patio skoro, ali sam masala sve nazad vratila...and then some.

Znas sta mi kaze muz hebem li ga, ja dosla onako izmrcvarena iz bolnice, ma nema sva se usukala, i sad na msn-u mi, webcam i sve, kaze on meni ma ko to meni smrs'ooooooooooooooo?LIjepa moja mrsavicaaaaaa- tepa mi, ja se raznjezila, reko vidi primjetio sletila sam par kila, kaze on ma ne, ne, nije to da si smrsala, mislio sam na to da ti je otok od zuba spao.

Sometimes I really hate him.

12/05/11.......................Filed I-751

12/06/11.......................NOA

01/03/12......................BIO

09/10/12..................... Approved

09/21/12..................... Received GC

Link to comment
Share on other sites

Hahaha lako je se njima zezati!!

Kad sam bila mala nisam voljela da jedem, pogotovo meso. Slatkiši su mi bili i ostali omiljena hrana. Zatim sam u toku rata zavoljela sve, valjda jer nije ničega bilo pa sam čeznutljivo mislila na svu onu hranu koju sam prije ostavljala na tanjiru. Te čim se došlo do hrane dobila sam odličan apetit :P koji i danas imam. S tom razlikom da se do prije par godina ništa nije primalo, a sada, rekla bih, i voda se prima. :wacko:

10z8daa.jpg1267okh.jpg14o8ygx.jpg

NOA date for I-485, AP and EAD 12/21/2009

RFE date 01/06/2010 ...RFE response recieved 01/27/2010

Biometrics date 01/19/2010

Transfer Date (CSC) 02/04/2010

AP/EAD Approved Date 02/05/2010

AP Received Date 02/11/2010

EAD Received Date 02/16/2010

I-485 - Last touch 02/24/2010

Service Request -06/21/2010

06/24/2010 - touch

07/10/10..07/28/10..07/29/10...touch

07/29/2010 - GC approved

Link to comment
Share on other sites

Od silne želje da smršam malo još se više debljam! hehe

Evo mislim da ću ipak gladna leći. A volim jesti u sitne sate :(

Ja volim jest u svake sate. Ja mogu da jedem neprestano satima i uvijek, uvijek, uvijek sam gladna. Da mogu jela bih 24 sata dnevno.

Bila sam fino sletila kad me zub patio skoro, ali sam masala sve nazad vratila...and then some.

Znas sta mi kaze muz hebem li ga, ja dosla onako izmrcvarena iz bolnice, ma nema sva se usukala, i sad na msn-u mi, webcam i sve, kaze on meni ma ko to meni smrs'ooooooooooooooo?LIjepa moja mrsavicaaaaaa- tepa mi, ja se raznjezila, reko vidi primjetio sletila sam par kila, kaze on ma ne, ne, nije to da si smrsala, mislio sam na to da ti je otok od zuba spao.

Sometimes I really hate him.

Ja mogu jesti ali cim osjetim da ne stane vise u stomak stajem. Zato mi ove na poslu samo govore jesi mrsava, a vidi nas - ima ih par kao cetverokrilni. Ja samo kazem znam mjeru i to je to.

LOL za muza.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...