Jump to content

2,557 posts in this topic

Recommended Posts

Juhu zene pozdrav!!! I kod mene su se stvari pomakle, dobili smo NOA2 :star: , i cekamo za dalje :))) Tj. treba da zovemo NVC da vidimo sta ce da nam treba jos od papira i da to spremimo ali sam opustenija jer bi sada sve trebalo da ide brze :) Ariel cestitam, ne secam se kako bese ime devojke iz Crne Gore ali cestitam i tebi :)

Ako imate neki savet sta da radimo, dobrodoso je :dance: ... cmok cmok!!!

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Juhu zene pozdrav!!! I kod mene su se stvari pomakle, dobili smo NOA2 :star: , i cekamo za dalje :))) Tj. treba da zovemo NVC da vidimo sta ce da nam treba jos od papira i da to spremimo ali sam opustenija jer bi sada sve trebalo da ide brze :) Ariel cestitam, ne secam se kako bese ime devojke iz Crne Gore ali cestitam i tebi :)

Ako imate neki savet sta da radimo, dobrodoso je :dance: ... cmok cmok!!!

Ivancice moja cekaj sa cestitkama kad bude case complete ! :):)

Naravno ja kao ja sa nervnim slomom od NVC-a! Vidim nekima su primili dokumente 16 juna kao i moje i vec im dali vizu za avgust. Kod mene je jos cekanje. Bice da smo nekako sa ovih prostora svi u istom sosu :)

Ajde CESTITKE I TEBI i da se sto pre zavrsi i kod vas!!!!!!! Verujem da si uzivala sa muzicem (ili uzivas jos uvek)

Pozz te puno i kisssssss

November 2009- I-130 filed

December 2009- NOA1 Received

April 15 2010- NOA2 Received APPROVED

April 26 2010- Got NVC case #

May 2010- DS-3032 Sent and accepted

May 2010- AOS&IV Bills received

May 2010- AOS&IV Bill PAID

Jun 2010- All document sent to NVC

Jun 16 2010- NVC received I-864

Jun 23 2010- NVC received DS-230

Jun 29 2010- NVC began processing documents

July 20 2010- Passed a medical examination

August 10 2010 FINALLY I got a SIF!!!! Yeeeeeeeeee

August 10 2010 CASE COMLPETE !! Yupiiiiii

SEPTEMBER 15 2010 Embassy interview!!! Yeeeeeee :) :)

September 19 2010 Our wedding anniversary :)

September 15 2010 VISA APPROVED

September 19 2010 BOARDING flihgt to LA! :)))

September 19 2010 I`m in my husband hug!!!!

October 1 2010 I Received my GC!

September 15 2011 My baby born :)))))

Link to comment
Share on other sites

Juhu zene pozdrav!!! I kod mene su se stvari pomakle, dobili smo NOA2 :star: , i cekamo za dalje :))) Tj. treba da zovemo NVC da vidimo sta ce da nam treba jos od papira i da to spremimo ali sam opustenija jer bi sada sve trebalo da ide brze :) Ariel cestitam, ne secam se kako bese ime devojke iz Crne Gore ali cestitam i tebi :)

Ako imate neki savet sta da radimo, dobrodoso je :dance: ... cmok cmok!!!

hvala Ivana nadam se da ce ti ovo do kraja protec brzo i lako jer tek ti predstoji prikupljanje dokumentacije i cekanje odgovora od NVC sto zna da bude zamorno i vjeruj u nekim situacijamo jako teko jer izgubis strpljenje i pomislis na prekid svega oko papira ( bar kazem po mom pitanju ) koje traje od decembra 2008 god.mislim da bi oni trebali da te obavijeste koji papiri u i sta im trebas poslat

, jer vjeruj da smo mi poslali troduple papire i da se na kraju ispostavilo da je dokumentacija ili zaturena ili izgubljena

pa ti je moj savjet da im saljes samo ono sto ti putem elektronske poste budu zahtijevali i to redosledom kako oni predvide.od NOA2 MORA PROTEC 3 MJESECA PROSESA TAKO DA SE OPUSTI I UZIVAJ U SUNCU MORU I LIJEPOM VREMENU .TOLIKO OD MENE ZA SADA I SVE NALJEPSE UZIVAJ :dance:

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Sta ovo bi ?? :):ot2:

November 2009- I-130 filed

December 2009- NOA1 Received

April 15 2010- NOA2 Received APPROVED

April 26 2010- Got NVC case #

May 2010- DS-3032 Sent and accepted

May 2010- AOS&IV Bills received

May 2010- AOS&IV Bill PAID

Jun 2010- All document sent to NVC

Jun 16 2010- NVC received I-864

Jun 23 2010- NVC received DS-230

Jun 29 2010- NVC began processing documents

July 20 2010- Passed a medical examination

August 10 2010 FINALLY I got a SIF!!!! Yeeeeeeeeee

August 10 2010 CASE COMLPETE !! Yupiiiiii

SEPTEMBER 15 2010 Embassy interview!!! Yeeeeeee :) :)

September 19 2010 Our wedding anniversary :)

September 15 2010 VISA APPROVED

September 19 2010 BOARDING flihgt to LA! :)))

September 19 2010 I`m in my husband hug!!!!

October 1 2010 I Received my GC!

September 15 2011 My baby born :)))))

Link to comment
Share on other sites

Jajks, priznajem uplasile ste me :) ali dobro, makar znam sta mi sledi.... Nama na NOA2 pise da vazi do 14. oktobra, tako da bi do tada moralo nesto da se desi- jesam tu u pravu? ajoj :bonk:

hvala vam puno i pozdrav!!! (L)(F):)

Da, Adrian je u Nisu vec mesec dana i bice tu jos mesec dana, sada barem uzivamo :) zivimo zajedno i bas je slatko :)))

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Super Ivana,i treba da uzivate!!!! Tek ce doci pravo uzivanje.

Ne sekiraj se bice sve ok....nego sad su malo usporili u NVC...pa se svi nerviramo. Ja se nadam da ce moje zatvoriti do polovine jula!!

Pozz tebi i kisssssss

Edited by ariel2010

November 2009- I-130 filed

December 2009- NOA1 Received

April 15 2010- NOA2 Received APPROVED

April 26 2010- Got NVC case #

May 2010- DS-3032 Sent and accepted

May 2010- AOS&IV Bills received

May 2010- AOS&IV Bill PAID

Jun 2010- All document sent to NVC

Jun 16 2010- NVC received I-864

Jun 23 2010- NVC received DS-230

Jun 29 2010- NVC began processing documents

July 20 2010- Passed a medical examination

August 10 2010 FINALLY I got a SIF!!!! Yeeeeeeeeee

August 10 2010 CASE COMLPETE !! Yupiiiiii

SEPTEMBER 15 2010 Embassy interview!!! Yeeeeeee :) :)

September 19 2010 Our wedding anniversary :)

September 15 2010 VISA APPROVED

September 19 2010 BOARDING flihgt to LA! :)))

September 19 2010 I`m in my husband hug!!!!

October 1 2010 I Received my GC!

September 15 2011 My baby born :)))))

Link to comment
Share on other sites

Ej! JA dobila neki odgovor od NVC-a, da su sve moje poslali za ambasadu i da cekam pismo od njih da mi kazu sta treba da pripremim! To je odobrenje jel tako? pojma nemam, njegova mama nam je procitala to pismace od NVC-a koje je stiglo i ja sad nisam sigurna sta to znaci...

sta vi kazete?

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Ej! JA dobila neki odgovor od NVC-a, da su sve moje poslali za ambasadu i da cekam pismo od njih da mi kazu sta treba da pripremim! To je odobrenje jel tako? pojma nemam, njegova mama nam je procitala to pismace od NVC-a koje je stiglo i ja sad nisam sigurna sta to znaci...

sta vi kazete?

Tako je!

CESTITAM! Sad ce sve ici mnogo brze good.gifstar_smile.gif

N-400: filled online on May 8th, 2021

Biometric Reuse Notice: May 8th, 2021
Interview: May 10th, 2022 - Interview De-Scheduled

Interview rescheduled on May 11th, 2022

New Interview: Jun 27th, 2022 - Approved 🥳

Oath Ceremony: July 14th, 2022

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na podrsci Saska kao i ostalima! Stiglo mi je i pismo iz nase ambasade, sa dokumentacijom koju treba da prikupim :)Jedino sto ce da mi oduzme dosta vremena je dokaz o izdrzavanju... moj momak je student i radi neki poslic ali na crno... znaci njegovi roditelji ce morati da sredjuju papire, jel radio ovo neko??? pozzzzzz svima :star:

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Pismo od NVCa znaci da je sve gotovo,sad samo lekarski i intervju,i vec si jednom nogom u avionu!!!Cestitam!!!

Nego jel zna neko ko je ona padobranka na nasem forumu i sta 'oce,hahahahhhhhha.....

Link to comment
Share on other sites

Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Devojke drage,

Da se javim konacno..stigla sam u ove Amerike :) pre 10-ak dana.. Sta da Vam kazem? Jeste sve drugacije, ali brzo sam se navikla..

Citala sam sta ste pisale do sada, mada niko i ne pise stalno. Mislim da sam prva do sada koja je isla 4x u ambasadu za nedelju dana i tek onda mi dadose tu famoznu nalepnicu da odletim i budem sa svojim dragim konacno.. Nesto nije bilo ok sa papirima, oko popunjavanja, pa dok sam cekala muza da mi posalje expresnom posiljkom, i dobih vizu u petak, a putovala u pon. ha..koje ludilo..Znam da nije trebalo da kupujemo kartu ranije, ali htela sam sto pre da odem. Dobra stvar je sto mi je bila svekrva u Bg, a njihov je drzavljanin pa je mogla samnom u ambasadu. Kad su videli da je zena dosla po mene da ne bih putovala sama toliki put, muz nije mogao zbog posla, valjda su shvatili da je stvar ozbiljna. I takooo..Cekam SSN da mi stigne..Stalno negde idem sa muzem, obilazim, ovo mesto je mnogo lepo, lanac jezera, zelenilo, ma divota..

Sta se desava kod Vas jos?

Veliki Pozdrav :)

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Devojke drage,

Da se javim konacno..stigla sam u ove Amerike :) pre 10-ak dana.. Sta da Vam kazem? Jeste sve drugacije, ali brzo sam se navikla..

Citala sam sta ste pisale do sada, mada niko i ne pise stalno. Mislim da sam prva do sada koja je isla 4x u ambasadu za nedelju dana i tek onda mi dadose tu famoznu nalepnicu da odletim i budem sa svojim dragim konacno.. Nesto nije bilo ok sa papirima, oko popunjavanja, pa dok sam cekala muza da mi posalje expresnom posiljkom, i dobih vizu u petak, a putovala u pon. ha..koje ludilo..Znam da nije trebalo da kupujemo kartu ranije, ali htela sam sto pre da odem. Dobra stvar je sto mi je bila svekrva u Bg, a njihov je drzavljanin pa je mogla samnom u ambasadu. Kad su videli da je zena dosla po mene da ne bih putovala sama toliki put, muz nije mogao zbog posla, valjda su shvatili da je stvar ozbiljna. I takooo..Cekam SSN da mi stigne..Stalno negde idem sa muzem, obilazim, ovo mesto je mnogo lepo, lanac jezera, zelenilo, ma divota..

Sta se desava kod Vas jos?

Veliki Pozdrav :)

DOBRODOSLA!!! kicking.gifstar_smile.gif

Ja sam ovde vec skoro 10 meseci i jos uvek se privikavam, ali se bar vise ne osecam kao "mali zeleni". headbonk.gif

Gde si u USA? Ja sam u okolini Cikaga.

N-400: filled online on May 8th, 2021

Biometric Reuse Notice: May 8th, 2021
Interview: May 10th, 2022 - Interview De-Scheduled

Interview rescheduled on May 11th, 2022

New Interview: Jun 27th, 2022 - Approved 🥳

Oath Ceremony: July 14th, 2022

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Filed: IR-1/CR-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Pozdrav svima, dugo nisam pisala jer nije bilo cega. Danas sam postala Amerikanka :star: i ako Bog dragi da i sve bude u redu do prve nedelje augusta cu da posaljem package za cr/ir1 vizu sa muza. Pa reko da upitam posto on nije sluzio vojsku dali ce to da nam bude prepreka velika ili moze da se prevazidje?

[font="Century Gothic"]Married March 27, 2010
Sent out I-130 December 29, 2010
Recieved NOA 1 January 4, 2011
Touched January 6, 2011
Recieved NOA 2 May 9, 2011
Interview September 27, 2011
Visa in hand Septmeber 30, 2011 (it would of been the same day as the interview but they requested some more info)
POE - JFK, NYC October 12, 2011 [/font]


[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;0;23/st/20100327/e/Since+our+wedding/k/ccbb/event.png[/img]
[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, dugo nisam pisala jer nije bilo cega. Danas sam postala Amerikanka :star: i ako Bog dragi da i sve bude u redu do prve nedelje augusta cu da posaljem package za cr/ir1 vizu sa muza. Pa reko da upitam posto on nije sluzio vojsku dali ce to da nam bude prepreka velika ili moze da se prevazidje?

Cestitke Danijela!

Za muza, neka ode u ured za vojsku i tu ce dobiti potvrdu da nije trebao sluziti vojsku i to je to.

ROC 2009
Naturalization 2010

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...