Jump to content

2,557 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: Timeline

Sanja ni ja nemam prsten niti smo imali neku veridbenu festu niti cemo imati neku svadbetinu, tako da i mene to brine unsure.png. Ali ja cu reci istinu, boze moj nisu svi ljudi u istom fazonu, neko pravi svadbu pod satrom, neko se u opstini samo venca, neko ide na medeni mesec, neko ne, neko dobije prsten, neko auto a neko nista jest.gif


Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Draga moja čestitam od srca!!! smile.png))))))

Čestitke Klaxi, neka je sa srećom! smile.png

Sve neke fine novosti, cestitam smile.png , sad ce ti sve biti lakse .

dancin5hr.gifdancin5hr.gifgoofy.gifkicking.gif Cestitam od srca!!!!!!!! rose.gif

Hvala svima na cestitkama :)

A sto se tice intervjua, kao sto kaze Maki, samo budi iskrena, nisu svi isti i ne postoju svi iste obicaje za veridbu i svadbu...opusteno i drzim palceve ! :)good.gif

N400 Journey
 
2017-01-10: package sent 
2017-01-23: NOA1 hard copy received (date on the NOA1 01/17/2017)
2017-02-10: biometrics appointment 
2017-02-22: in line for the interview
2017-07-05: case status changed to we scheduled your interview ...etc
2017-07-10: interview letter received
2017-08-07: interview 
2017-09-01: in line for Oath
 
ROC Journey
2015-12-28: package sent
2015-12-29: NOA1 (received on 2016-01-19)
2016-01-26: biometrics app. in Fargo (letter received in mail on 2016-01-14)
2016-07-22: NOA2 Approved!
2016-07-30: Green card received
 

AOS Journey

2013-09-20 ( Day 1 ) - AOS, EAD, AP applications sent

2013-09-23 ( Day 3 ) - AOS, EAD, AP applications received

2013-09-26 ( Day 6 ) - email NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-09-30 ( Day 10 ) - hard copy NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-10-08 ( Day 18 ) - Biometrics Appointment Notice received in the mail

2013-10-25 ( Day 35) - Bio. Appt. in Fargo

2013-11-26 (Day 67) - EAD and AP approved !!!

2013-12-02 (Day 72) - EAD and AP sent to my address 

2013-12-05 (Day 75) - EAD and AP received in mail

2014-03-11 - RFE for AOS (some vaccination missing)

2014-03-18 - RFE respond sent

2014-03-24 - GREEN CARD APPROVED (CARD IN PRODUCTION)

2014-03-31 - GREEN CARD RECEIVED IN MAIL

 
 
Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Hm, pa ne znam sta da vam kazem devojke, ali viza je verenicka... Podrazumeva se da ste se vec verili. To ce biti i pitanje, kako ste proslavili veridbu?

Mada, tako sam i ja za ove sve dokaze, koje su drugi nosili u tonama, kese i kese dokaza, a ja dosla sam par papira i par slicica u rukama, sigurna da ne mogu da me odbiju jer tu imam i avionske karte, i zajednicka letovanja, putovanja, slike od pre 5 godina...

Uradite kako mislite da treba... Ali kao sto sam vec napisala, on me je pitao kako me je moj decko zaprosio, tako da budite spremne i na to pitanje.

event.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

Hm, pa ne znam sta da vam kazem devojke, ali viza je verenicka... Podrazumeva se da ste se vec verili. To ce biti i pitanje, kako ste proslavili veridbu?

Mada, tako sam i ja za ove sve dokaze, koje su drugi nosili u tonama, kese i kese dokaza, a ja dosla sam par papira i par slicica u rukama, sigurna da ne mogu da me odbiju jer tu imam i avionske karte, i zajednicka letovanja, putovanja, slike od pre 5 godina...

Uradite kako mislite da treba... Ali kao sto sam vec napisala, on me je pitao kako me je moj decko zaprosio, tako da budite spremne i na to pitanje.

A sta cemo ako sam ja njega zaprosila? To je i dalje verenicka viza rofl.gif Zezam se Klaxi, kapiram na sta mislis. Opusteno Sanja, samo zdrav razum i sve ce biti ok! goofy.gif


Link to comment
Share on other sites

A sta ja sad da radim kad me nije zaprosio no0pb.gifsmile.png . Tamo negdje u guides sam procitala da vjerenicki prsten nije obavezan pa onda mozda nije ni vjeridba, dok je u nekim zemljama ta ceremonija obavezna mislim da kod nas nije . Ne znam vise ni sama, imam jos dva dana da razmislim sta cu .biggrin.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Bolje vam je I bez veridbe I da vi njega zaprosite nego da imate nesto sto mnogooo lici na pravo vencanje, e tad bi bilo zeznuto.

Kao u kom slucaju, sad bih volela da je samo rekao ,,hajde da se uzmemo tamo,, bez sve romantike I svega sto sam dozivela sa njim :D

Joj nama zenama tesko ugoditi :D

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

A sta ja sad da radim kad me nije zaprosio no0pb.gif smile.png . Tamo negdje u guides sam procitala da vjerenicki prsten nije obavezan pa onda mozda nije ni vjeridba, dok je u nekim zemljama ta ceremonija obavezna mislim da kod nas nije . Ne znam vise ni sama, imam jos dva dana da razmislim sta cu .biggrin.png

Samo iskreno I bice dobro, tako je kako je I bez brige. Smejaces se ovoj brizi sto te sad muci.

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

A sta ja sad da radim kad me nije zaprosio no0pb.gifsmile.png . Tamo negdje u guides sam procitala da vjerenicki prsten nije obavezan pa onda mozda nije ni vjeridba, dok je u nekim zemljama ta ceremonija obavezna mislim da kod nas nije . Ne znam vise ni sama, imam jos dva dana da razmislim sta cu .biggrin.png

Pa nista reci da cete sve obaviti u USA. Da tamo planirate i vencanje, i proslave itd... Ne znam, kao da je prosla vecnost od mog intervjua, ali znam da je pitao detalje vezano za veridbu. U sustini, kao sto svi kazu, nemas sta da krijes, samo iskreno... cista si pred sobom i pred USA ambasadom good.gif

Drmni jednu rakiju, ako imas tremu laughing.gif

event.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: AOS (pnd) Country: Serbia
Timeline

Pa nista reci da cete sve obaviti u USA. Da tamo planirate i vencanje, i proslave itd... Ne znam, kao da je prosla vecnost od mog intervjua, ali znam da je pitao detalje vezano za veridbu. U sustini, kao sto svi kazu, nemas sta da krijes, samo iskreno... cista si pred sobom i pred USA ambasadom good.gif

Drmni jednu rakiju, ako imas tremu laughing.gif

Evo u mom slučaju, pošto sam trudna, da ne bismo sto puta pravili kojekakve proslave (a nismo baš neki fanovi tih ceremonija) mi smo se odlučili da kada budemo krštavali bebicu u usa pre toga obavimo i crkveno venčanje i napravimo i svadbu i krštenje zajedno.. a građansko naravno obavićemo u intimnijem krugu... A što se tiče same veridbe bila je skroz šašava i ne baš romantična, ali to je moj dragi... smile.png

Edited by miriam28
Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Evo u mom slučaju, poto sam trudna, da ne bismo sto puta pravili kojekakve proslave (a nismo ba neki fanovi tih ceremonija) mi smo se odlučili da kada budemo krtavali bebicu u usa pre toga obavimo i crkveno venčanje i napravimo i svadbu i krtenje zajedno.. a građansko naravno obavićemo u intimnijem krugu... A to se tiče same veridbe bila je skroz aava i ne ba romantična, ali to je moj dragi... smile.png

Miriam, jesi li ti vec u Americi, ili i dalje cekas papire da dodjes?

event.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Poslali su nam danas dokumenta iz NVCa za Beograd dancin5hr.gif Sad cemo videti da li iz ambasade salju pismo ili email...

Ja bih zvala ambasadu pitala ih jesu li dobili sta iz NVCa I posto imas br.slucaja da ti zakazu intervju. Nista ne gubis a mozes da ubrzas.

Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

Ja bih zvala ambasadu pitala ih jesu li dobili sta iz NVCa I posto imas br.slucaja da ti zakazu intervju. Nista ne gubis a mozes da ubrzas.

Dobra ideja Elli, evo sad sam probala da ih dobijem ali nije bilo nikoga :D Mislim da konzularno odeljenje radi od pola 2 ili 2, probacu ponovo kasnije pa javljam sta su mi rekli. A inace nemam broj slucaja jer im Danijel nije trazio oops8rh.gif

Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...