Jump to content

2,557 posts in this topic

Recommended Posts

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Haha ja sam bila kod njega drugi put za turisticku a prvi put kod neke devojke.Super je on,ljubazan,prica srpski perfektno i sve uz kez ali mene je poslao kuci za 30sek haha cray5ol.gif ,jedino njegovo pitanje je bilo "da li ste sigurno da vam je on samo decko",i fljas odbijenica u facu :)

Sada mi je smesno kad se setim ali bilo je krajnje traumaticno,jos sam ja lujka isla 2x za nedelju dana a to im se verovatno u istoriji nije nikad desilo.

Imaju sve podatke naravno,sve se to lepo cita i znaaaa cool.png ,tako da laganje ne prolazi to iz prve ruke kazem :P

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Hello svima jest.gifjest.gifjest.gif

I ja sam bio kod crnca, super je stvarno xexe dancin5hr.gifdancin5hr.gifdancin5hr.gif

Nego imam pitanje green card, koliko ste cekali na I485? Mi smo u procesu od Novembra a u procesing time pise da je oko 5 meseci ali izgleda da to nije tacno i bas su ga usporili sleepy.gifsleepy.gifsleepy.gif

Link to comment
Share on other sites

Filed: Citizen (apr) Country: Serbia
Timeline

Hello svima jest.gifjest.gifjest.gif

I ja sam bio kod crnca, super je stvarno xexe dancin5hr.gifdancin5hr.gifdancin5hr.gif

Nego imam pitanje green card, koliko ste cekali na I485? Mi smo u procesu od Novembra a u procesing time pise da je oko 5 meseci ali izgleda da to nije tacno i bas su ga usporili sleepy.gifsleepy.gifsleepy.gif

Ninoslave bas tvoj primer spominjem :) Ako nisi dobio datum intervjua,onda ti je slucaj u Nebrasci...a to moze da potraje od 10 meseci do god dana...tako kazu ovi "stariji" forumasi... Klaxi...ti si bila u slicnoj situaciji ??!

N400 Journey
 
2017-01-10: package sent 
2017-01-23: NOA1 hard copy received (date on the NOA1 01/17/2017)
2017-02-10: biometrics appointment 
2017-02-22: in line for the interview
2017-07-05: case status changed to we scheduled your interview ...etc
2017-07-10: interview letter received
2017-08-07: interview 
2017-09-01: in line for Oath
 
ROC Journey
2015-12-28: package sent
2015-12-29: NOA1 (received on 2016-01-19)
2016-01-26: biometrics app. in Fargo (letter received in mail on 2016-01-14)
2016-07-22: NOA2 Approved!
2016-07-30: Green card received
 

AOS Journey

2013-09-20 ( Day 1 ) - AOS, EAD, AP applications sent

2013-09-23 ( Day 3 ) - AOS, EAD, AP applications received

2013-09-26 ( Day 6 ) - email NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-09-30 ( Day 10 ) - hard copy NOA1 for AOS, EAD, AP applications

2013-10-08 ( Day 18 ) - Biometrics Appointment Notice received in the mail

2013-10-25 ( Day 35) - Bio. Appt. in Fargo

2013-11-26 (Day 67) - EAD and AP approved !!!

2013-12-02 (Day 72) - EAD and AP sent to my address 

2013-12-05 (Day 75) - EAD and AP received in mail

2014-03-11 - RFE for AOS (some vaccination missing)

2014-03-18 - RFE respond sent

2014-03-24 - GREEN CARD APPROVED (CARD IN PRODUCTION)

2014-03-31 - GREEN CARD RECEIVED IN MAIL

 
 
Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Ma nek zna on srpski fino cemo se sporazumeti biggrin.png na eng.samo mogu da se zeznem. Ovaj put cemo ga smeksati CCMZ videces ti a onda zurkaaaaa ispred ambasade biggrin.png

ellli mislim da je intervju za k1 na eng. ali nisam sigurna :)

Videcemo kako ce biti ,mene znoj oblije kad pomislim na taj dan haha ali prezivecemo to nekako goofy.gif

Posto sam svaki put tamo prosla kako sam prosla .panika mi je veca nego bilo kome ovde oops8rh.gif

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Hello svima jest.gifjest.gifjest.gif

I ja sam bio kod crnca, super je stvarno xexe dancin5hr.gifdancin5hr.gifdancin5hr.gif

Nego imam pitanje green card, koliko ste cekali na I485? Mi smo u procesu od Novembra a u procesing time pise da je oko 5 meseci ali izgleda da to nije tacno i bas su ga usporili sleepy.gifsleepy.gifsleepy.gif

Ninoslave eee pa ti si prosao kroz nase muke sleepy.gif

Da li bi bio ljubazan da nam u par recenica kazes kako je izgledao tvoj intervju ??goofy.gif

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Hello svima jest.gifjest.gifjest.gif

I ja sam bio kod crnca, super je stvarno xexe dancin5hr.gifdancin5hr.gifdancin5hr.gif

Nego imam pitanje green card, koliko ste cekali na I485? Mi smo u procesu od Novembra a u procesing time pise da je oko 5 meseci ali izgleda da to nije tacno i bas su ga usporili sleepy.gifsleepy.gifsleepy.gif

Od trenutka kada su mi uradili Biometrics, cekala sam 11 meseci!

Slucaj mi je prebacen u Californiu, i to znaci da ako je tamo verovatno ces da se nacekas, a brze ces dobiti ako vas pozovu na intervju.

event.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

DEVOJKE! Upravo me je zvao srpski konzul iz ambasade da me obavesti da ne mogu imati intervju u ponedeljak jer je proslava ??? I kao videcu na tv-u stvarno ce biti bla bla. Dobro kao moze tek u petak, pita jel to ok. Ja rekoh nije ok. i sto su mi zakazivali ako ne moze prvog? Ali sta cu, ok nemam drugog izbora, petak. Ali kaze on samo da vam kazem ponesite sto vise dokaza stooooo vise. Kao naglasava. Rekoh ja sto vise, sta da pravim sto slika, da otvorim stampariju sa chatovima. On poce, DA SE PROSERAVA. Imedju ostalog rekao mi je da je verenica niko i nista, da ja sutra mogu da ne budem verenica, da je najnizi prioritet verenicka viza. Da to sto je Danijel dolazio u Beograd ne dokazuje da smo zajedno jer ko zna kod koga 'Amerikanac' dolazi u Beograd. Da to sto smo ziveli zajedno 8 meseci u Spaniji nismo dokazali (da da slucajno smo u isto vreme bili u Granadi 8 meseci kakva slucajnost). I jos mnogo gluposti uvredljivih i drskih. I da kao ja sam dobila datum jer je neko otkazao svoj intervju i kako su njima verenicke vize poslednja briga. I rece na kraju da oni prate sve forume, SVE i da su jedno vreme imali lazan profil da bi savetovali ljude ali tolike gluposti ljudi pisu po forumima da su odustali od toga. Ako cita lik ovo posto vidim da mu je zivot toliko jadan pa nema pametnija posla nek me doda na fejsu da malo dodatno zavuce njusku marijanantucket@gmail.com. I da nemojte se cimati oko I-134 rece mi lik da je to bezveze i nije utuzivo i bla bla. I rece ko zna mozda vi ni ne dobijete vizu, mozda upadnete u AP i to se nikad ne zna. Ja rekoh da sam vec 4 americke vize dobila. Msm znam ja dobro kako stvari idu. No comment

Edited by makica7

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Hahahaha makice, smesno!!!! Ne mogu da verujem sta ti je sve taj napricao. Kakav lik. Evo pozdrav za njega uz muziku po zelji.

Sta oni misle, da smo mi poslednji pacenici koji grabe i rukama i nogama da odu u USA. Ja nikad ne bih otisla u Ameriku da tu nije osoba koju volim, i koji vec ima izgradjen zivot ovde, Evropa mi je mnooogo bolja i ima mnogo bolje uslove za zivot.

I sta sad, kao trebalo bi da drhtis da li ce te primiti ili ne. Nismo mi Indijci i Pakistanci i Tajlandjanke koje se udaju za jednog, dodju u USA i onda zavrse sa trecim.
Ma ja im nisam nosila moje skype i ostale komunikacije, jer nemaju sta oni da citaju moju intimu, ali vidim da imaju nacina. Samo napred.

"Pozdrav" za sve spijune dancin5hr.gif

event.png

Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

Upravo tako Klaxi, ejjj pa bila sam 4 puta u US mogla sam da ostanem milion puta da sam htela. I idem tamo da radim neke jadne poslove a ovde sam zavrsila pravni, bila stipendista evropske unije a tamo cu biti konobarica crying.gif I ja nisam htela da nosim chatove, medjutim on rece 7 slika je malo, pecati u pasosu su malo, mozda hoce sex tape protest6wz.gif.A mogu da se kladim da mi nista nece traziti na kraju.


Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Ne mogu da verujem da tako nesto moze da dopusti sebi srpski konzul, ako izuzmemo bas sve tipa vrsenje pritiska ipak je ispao krajnje neprofesionalan. Ako im je vec verenik/ca niko nista zasto su uopste ostavili kao mogucnost dobijanja te vize

Nista ne razumem, kao da si ga isterala iz takta a nisi, niti je tebi cilj da se svadjas. Ponasanje mu je nedopustivo a posebno za osobu tog polozaja I obrazovanja. Neka on/ona postupe u skladu sa zakonom, kao sto I mi radimo, postujemo procedure I cekamo bez dizanja prasine. Stvarno ali stvarno ne razumem ljude koji probegavaju takvim sredstvima.

Samo polako Makice I glavu gore bez brige, pa nek rade sta hoce I kako hoce imamo I mi valjda neka prava.

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

Makice jesi sigurna da te je zvao neko iz ambasade ili je to samo fake? Sve to sto ti pises da ti je on rekao nema blage veze sa mozgom. Kao prvo verencka viza nije najnize rangirana, videces da kad odes na interviju prvo pozovu ko je za imigrant visa odvoje ih sa strane i oni odmah udju prvi. Neznam koji te je to lik zvao i sta ti je sve napricao ali meni lici na prevaru. I obicno se razgovori zakazuju pozivnim pismom a ne telefonom. Ipak ti pozovi ponovo ambasadu i raspitaj se i napomeni da te neko zvao i da nije bas bio pristojan.

Link to comment
Share on other sites

Filed: Timeline

I to sto kazes Ninoslave, lik sigurno nije zvucao zvanicno jos tako bezobrazan. Ali ja se secam kad sam ih zvala u februaru, pa u maju isti taj lik mi se javio na konzularnom odeljenju tako da ako budem zvala sigurno ce mi se on opet javiti protest6wz.gif . Ja se iskreno nadam da je on neka sekretarica i da ga necu gledati na intervjuudiablo.gif. Sad sam sakupila nekih 45 slika osecam se kao neki pacenik sve to da nosim sto bi Klaxi rekla u kesama. Jos chatovi, sta da nosim 100 strana?? I mejlovi i pisma pa to je van pameti. Sta su tebi radili na intervjuu Ninoslave? Ja sam mislila da ce to biti opusteno ali ovaj lik mi objasni kao da oni seku glave tamo shocked.gif

I sad moram da menjam ticker, grrrr to me je sad posebno iznerviralo mad.gif

Edited by makica7

Link to comment
Share on other sites

Filed: K-1 Visa Country: Serbia
Timeline

I to sto kazes Ninoslave, lik sigurno nije zvucao zvanicno jos tako bezobrazan. Ali ja se secam kad sam ih zvala u februaru, pa u maju isti taj lik mi se javio na konzularnom odeljenju tako da ako budem zvala sigurno ce mi se on opet javiti protest6wz.gif . Ja se iskreno nadam da je on neka sekretarica i da ga necu gledati na intervjuudiablo.gif. Sad sam sakupila nekih 45 slika osecam se kao neki pacenik sve to da nosim sto bi Klaxi rekla u kesama. Jos chatovi, sta da nosim 100 strana?? I mejlovi i pisma pa to je van pameti. Sta su tebi radili na intervjuu Ninoslave? Ja sam mislila da ce to biti opusteno ali ovaj lik mi objasni kao da oni seku glave tamo shocked.gif

I sad moram da menjam ticker, grrrr to me je sad posebno iznerviralo mad.gif

Ko nije citao evo ovde pise, da ne dupliram smile.png

http://www.visajourney.com/forums/topic/193897-serbia/?p=5697734

Inace ja sam od dokaza imao preko 50-tak zajednickih slika, kopirao sam prepiske sa skype, sa gmail-a i preko google voice kako smo se culi. Slike su mi vratili, te kopije od skype i ostalo zadrzali, taxse nisu ni gledali and that's it. smile.png

Edited by Ninoslav
Link to comment
Share on other sites

 
Didn't find the answer you were looking for? Ask our VJ Immigration Lawyers.
Guest
This topic is now closed to further replies.
- Back to Top -

Important Disclaimer: Please read carefully the Visajourney.com Terms of Service. If you do not agree to the Terms of Service you should not access or view any page (including this page) on VisaJourney.com. Answers and comments provided on Visajourney.com Forums are general information, and are not intended to substitute for informed professional medical, psychiatric, psychological, tax, legal, investment, accounting, or other professional advice. Visajourney.com does not endorse, and expressly disclaims liability for any product, manufacturer, distributor, service or service provider mentioned or any opinion expressed in answers or comments. VisaJourney.com does not condone immigration fraud in any way, shape or manner. VisaJourney.com recommends that if any member or user knows directly of someone involved in fraudulent or illegal activity, that they report such activity directly to the Department of Homeland Security, Immigration and Customs Enforcement. You can contact ICE via email at Immigration.Reply@dhs.gov or you can telephone ICE at 1-866-347-2423. All reported threads/posts containing reference to immigration fraud or illegal activities will be removed from this board. If you feel that you have found inappropriate content, please let us know by contacting us here with a url link to that content. Thank you.
×
×
  • Create New...